تفاوت فیبروز و هاشور ابرو و مزیت آن ها

 در مقاله

تفاوت فیبروز و هاشور ابرو قبل از اجرای آنها بایستی برای کاربران کاملا مشخص باشد. می توان گفت فیبروز ابرو در مقایسه با هاشور ابرو بسیار مورد توجه و انتخاب می باشد. البته افرادی که قبلا تاتو کرده باشند نمی توانند از این روش بهره مند شوند.

تفاوت فیبروز و هاشور ابرو

با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی شاهد جراحی های زیبایی در زمینه های مختلفی هستیم که در این میان می توان یکی از راه های داشتن چهره ای زیبا و جذاب به هاشور ابرو و فیبروز ابرو اشاره کرد که در سال های اخیر بسیار مدنظر و توجه عموم افراد جوامع مختلف قرار گرفته است. تفاوت فیبروز و هاشور ابرو در جزئیات اجرای آن و مواردی چون ماندگاری و مواد استفاده شده در اجرای آنها است. هاشور ابرو در انواع مختلفی مورد اجرا می باشد که از جمله این انواع می توان به هاشور مویی، هاشور سه بعدی، هاشور هایلایت اشاره کرد که مخاطبان می توانند با توجه به سلیقه و پست خود بهترین و مناسب ترین گزینه را انتخاب و اجرا کنند. در مقابل این روش فیبروز ابرو یکی از روش های نیمه دائمی برای زیبایی و آرایش ابروها است و از تفاوت فیبروز و هاشور ابرو می توان به این نکته اشاره کرد که در فیبروز ابرو از سوزن های یکبار مصرف به صورت دستی برای سایه زدن ابرو استفاده می کنند. در ادامه مقاله توضیحاتی در خصوص هر یک از این دو روش صحبت خواهیم کرد با ما همراه باشید و تفاوت های چشمگیر این دو روش را بدانید.

فیبروز ابرو

همانطور که در بخش قبلی اشاره کردیم فیبروز ابرو به صورت دستی اجرا شده و در نهایت کار شما با ابروهایی با زیباترین فرم و بسیار طبیعی روبرو خواهید شد. افرادی که قصد زیبایی و آرایش ابروهای خود از طریق این روش را دارند، می توانند با مراجعه به کلینیک های زیبایی تحت نظارت تیم مجرب این کار را انجام دهند و یا می توانند با تهیه دستگاه فیبروز ابرو و آشنایی با مراحل اجرای آن در منزل به آرایش ابروهای خود مشغول شوند. فیبروز ابرو یکی از پرکاربرد ترین و محبوب ترین روش های زیبایی ابرو است و افراد بسیاری این گزینه را در اولویت انتخاب های خود قرار می دهند. در این روش ابتدا خطوط ابرو در بخش تاج اجرا شده پس از آن نوبت به شوک دادن رنگ می رسد که پس از چند دقیقه ابروها رنگ گرفته و نوبت به بی حس کردن می رسد. مرحله بعدی ترسیم دم و آرک ابرو می باشد و با توجه به نوع پوست مخاطب اجرای فیبروز ابرو در چند مرحله اجرا می گردد تا نتیجه ایده آلی را از این روش آرایش ابرو به دست آورد.

تفاوت فیبروز و هاشور ابرو

هاشور ابرو

از تفاوت بارز فیبروز و هاشور ابرو می توان به این مورد اشاره کرد که افرادی که قبلا از تاتو استفاده کرده اند به نباید از فیبروز ابرو استفاده کنند. از این رو بهترین گزینه برای این دسته افراد هاشور ابرو می باشد. هاشور نوعی از روش تاتو است و با بهره مندی از تکنیک های به روز قابل اجرا می باشد. مدت ماندگاری هاشور ابرو به عوامل بسیاری بستگی دارد که می توان گفت بین 6 ماه تا 3 سال را دربرمی گیرد که میزان ماندگاری رنگ تاثیر بسیار مهمی در ماندگاری هاشور ابرو خواهد داشت.

تفاوت فیبروز و هاشور ابرو

مزیت های فیبروز ابرو

افرادی که می خواهند بهترین آرایش ابرو را از فیبروز ابرو به دست آورند بهتر است اجرای آن را به دست افرادی ماهر و با تجربه بسپارن. از تفاوت فیبروز و هاشور ابرو می توان به پاکسازی بسیار راحت و آسان فیبرو ابرو اشاره نمود که هیچ گونه مشکلی را در مدل ابرو های شما ایجاد نخواهد کرد. در ادامه به مزیت های دیگر این روش اشاره خواهیم کرد:

  • تغییر آسان مدل ابرو
  • فرم دادن به تاج ابروها
  • سوزش و درد کمتر
  • ایجاد تراکم بالا در این قسمت
  • به وجود آوردن التهاب کمتر در مقایسه با دیگر روش ها
  • وجود مدل های متنوع برای اجرای این روش

تفاوت فیبروز و هاشور ابرو

هزینه فیبروز و هاشور ابرو، تفاوت فیبروز و هاشور ابرو

هزینه از جمله مهمترین موضوعاتی می باشد که افراد در انتخاب دو روش فیبروز و هاشور ابرو به آن بسیار توجه دارند چرا که بهره مندی از بهترین کیفیت و کارایی و پرداخت هزینه پایین خواست و اولویت هر فردی می باشد. یکی دیگر از تفاوت های این دو روش، یعنی تفاوت فیبروز و هاشور ابرو، قیمت آنها است. می توان گفت هزینه فیبروز ابرو در مقایسه با هاشور ابرو تا حدودی گرانتر می باشد. البته با توجه به مواد استفاده شده و پزشک مربوطه هزینه های هر دو روش می تواند متغیر باشد.

نوشته های اخیر

یک نظر بدهید

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

برای تماس کلیک کنیدتفاوت کاشت و اکستنشن مژه