تفاوت کاشت و اکستنشن مژه در چیست؟

 در مقاله

تفاوت کاشت و اکستنشن مژه برای علاقه مندان داشتن مژه های پرپشت و زیبا باید کاملا واضح باشد تا بتوانند انتخاب درستی داشته باشند از مهم ترین تفاوت های این دو روش می توان به هزینه، مدت ماندگاری و نیاز به ترمیم آنها اشاره نمود.

تفاوت کاشت و اکستنشن مژه

داشتن چهره ای زیبا و جذاب خواست هر فردی می باشد که در این میان می توان گفت داشتن مژه پرپشت و بلند در زیبایی چشم های نقش بسیار مهمی را ایفا می کنند در عصر جدید با پیشرفت علم و تکنولوژی شاهد کاشت و اکستنشن مژه ها می باشیم. شما می توانید با توجه به دلخواه خود یکی از این دو گزینه را انتخاب نموده و چشمان خود را به زیبایی و جذابیت وصف نشدنی نمایان کنید.

توجه داشته باشید که مژه از بارزترین اجزا در تشکیل یک صورتی زیبا و چشمانی دلربا می باشد استفاده از اکستنشن مژه زیبایی چشمان فرد را دو برابر خواهد کرد و با اجرای این روش می توانید به فرم دلخواه خود دست یابید. تفاوت کاشت و اکستنشن مژه به صورت قابل توجهی برای افراد مشخص می باشد که در این مقاله می خواهیم در این خصوص صحبت هایی داشته و شمار را در انتخاب درست و صحیح همراهی کنیم. اکستنشن با استفاده از چسب کراتین و مواد طبیعی و بد مخصوص اجرا شده و هیچ گونه صدمه و آسیبی به مژه های فرد نخواهد رساند هم چنین از این طریق می توانید بلندی مژه های خود را به حد دلخواه رسانده و سبب رشد مژه های جوان خود خواهید شد.

تفاوت کاشت و اکستنشن مژه

کاشت مژه

یکی از راه های داشتن مژه های زیبا و بی نظیر کاشت مژه می باشد که افراد با توجه به خواست و علاقه خود می توانند با انتخاب این روش به مژه های زیبایی تحت نظارت متخصص با تجربه دست یابند در نظر داشته باشید که از مهمترین تفاوت کاشت و اکستنشن مژه، حساسیت بالای روش کاشت مو را می توان ذکر کرد چرا که در این روش پزشک مربوط باید 50 عدد از فولیکول موی سر را برای هر پلک پیوند بزند که برای این جراحی نیاز به بیهوشی موضعی است. از دیگر تفاوت کاشت و اکستنشن مژه می توان به این مورد اشاره کرد که کاشت مژه در مقایسه با اکستنشن مژه بسیار طبیعی تر بوده و البته به فرآیندی پیچیده تری نیازمند می باشد. به دلیل جراحی و پیوند در نزدیک چشم بسیاری از افراد حاضر به انتخاب کاشت مژه نیستند اما با توجه به مزیت های این روش می توان گفت کاشت مژه بهتر از اکستنشن مژه است.

تفاوت کاشت و اکستنشن مژه

انواع کاشت مژه

به طور کلی می توان گفت کاشت مو در 4 نوع مورد اجرا بوده و افراد با توجه به خواست خود می توانند بهترین و مناسب ترین گزینه را انتخاب کنند از جمله این 4 تکنیک می توان به کاشت مژه تار به تار، کاشت مژه 3 بعدی، کاشت مژه ابریشمی و کاشت مژه نامرئی اشاره نمود.

کاشت مژه نامرئی: در این روش کاشت مژه کاملا به صورت مخفی اجرا شده از این جهت متقاضیان بسیاری را دارا می باشد.

کاشت مژه ابریشمی: این روش به صورت موقت اجرا شده و افرادی که به علت بیماری و یا سوختگی مژه های خود را از دست داده می توانند این روش را در اولویت انتخاب خود قرار دهند.

تفاوت کاشت و اکستنشن مژه

کاشت مژه بهتر است یا اکستنشن مژه

در خصوص تفاوت کاشت و اکستنشن مژه این سوال برای افراد پیش می آید که کدام یک از روش های موجود بهتر می باشد. بدون شک نمی توان قطعی یکی از گزینه های موجود را بهتر از دیگری معرفی کرد چرا که هریک از این روش ها دارای فواید و مزایایی می باشند و با توجه به شرایط فرد پزشک مربوط مناسب ترین روش را انتخاب و اجرا خواهد نمود. افرادی که به صورت مادرزادی دارای مزه های کم پشتی هستند می توانند از کاشت مژه استفاده کنند در حالی که افراد حساس به استفاده از مژه های مصنوعی و پلک های حساس بایستی از اکستنشن مژه بهره مند شوند.

تفاوت کاشت و اکستنشن مژه

هزینه کاشت مژه و اکستنشن مژه، تفاوت کاشت و اکستنشن مژه

از جمله مهمترین تفاوت کاشت و اکستنشن مژه می توان به نرخ قیمت و هزینه آنها اشاره نمود که در این خصوص میتوان گفت قیمت هر یک از این روش ها به عوامل متعددی بستگی دارد برای مثال شرایط مژه هاف تعداد مژه ها و دستمزد پزشک مربوط از جمله این عوامل تعیین کننده هزینه می باشد. افرادی که می خواهند از مزه های حجیم تری با تارهای مو بیشتر استفاده کنند بایستی هزینه بالاتری را پرداخت کنند.

نوشته های اخیر

یک نظر بدهید

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

برای تماس کلیک کنیدالمنت موتفاوت فیبروز و هاشور ابرو