فواید استفاده از کرم پودر

 در makeup

لک های بزرگ و زیاد را بپوشانید

این لک های بزرگ ممکن است به دلایل فراوانی روی پوست شما به وجود آمده باشند؛ به دلیل آفتاب گرفتن و جذب نور زیاد، تولید بیش از اندازه ملانین پوستی، تغذیه نامناسب و … این لک ها به وجود می آیند. معمولاً روی چنین پوستی آرایش کمی دشوار است، زیرا هر تکه از کرم پودر ممکن است یک رنگ شود. اما اگر کرم پودر و پوشاننده مناسبی را انتخاب کنید، آرایش پوستی یکنواختی خواهید داشت. برای این کار نیاز است تا از یک پرایمر مرغوب در زیر کرم پودر خود استفاده کنید تا هم به پوشاندن لک ها کمک کند و هم کرم پودر روی صورتتان اصطلاحاً بهتر بنشیند.

پوست خود را طبیعی جلوه دهید

بهتر است کرم پودر را با یک اسفنج تمیز یا انگشت روی پوست خود به آرامی بمالید تا پوست شما یکنواخت شده و هم چنین طبیعی به نظر برسد. بهتر است هنگام استفاده از کرم پودر کمی کرم را روی ناحیه گردن بزنی تا پوست صورت و پردن شما یکنواخت شود؛ با این کار خط مشخص فک شما از بین برود.

چند توصیه برای استفاده از کرم پودر برای بهتر شدن در پوست طبیعی و جذاب نشان دادن آن میتوانید مقاله راجعبه کرم پودر بخوانید

بعد از اتمام آرایش هم از فیکساتور آرایش استفاده کنید تا کرم روی صورت به همان شکل باقی بماند. این کار مواد آرایشی روی پوست شما را یکنواخت تر کرده و در عین حال صورت شما را طبیعی تر جلوه می دهد.

می توانید جوش ها را با آن بپوشانید

جوش های روی صورت نه تنها صورت را زشت می کنند بلکه از زیبایی و یکنواختی کرم پودر روی صورت شما هم جلوگیری می کنند. ضمناً پوشاندن آن ها هم کار چندان آسانی نیست. برخی از برند ها پوشاننده های مخصوص جوشی را تولید کردند که بسیار کمک کننده است. پیشنهاد می کنم برای حل این مشکل و از بین بردن جوش ها با کرم پودر از پوشاننده ها و کرمی استفاده کنید که سالیسیلیک اسید داشته باشد؛ زیرا وجود این ماده مانع مسدود شدن منافذ پوستی می گردد.

بینی خود را کوچک کنید

برای کوچک کردن بینی بلند خود بهتر است در نوک بینی از کرم پودر تیره تری نسبت به نواحی دیگر صورت استفاده کنید؛ اگر بینی تان کمی انحنا دارد، رنگ تیره را در کناره های بینی و رنگ روشن تر را در وسط بینی بزنید.

از کرم پودر روشن نیز می توانید برای چشمان گود رفته کوچک، صورت باریک و بلند، چانه عقب رفته، گردن باریک و بلند و پوشاندن حلقه سیاه دور چشم استفاده کنید. هم چنین برای برجسته تر نشان دادن گونه ها نیز می توانید یک خط فرضی از گوشه دهان به وسط گوش و یک خط دیگر به صورت عمودی، از گوشه خارجی چشم به طرف چانه بکشید. بعد یک کرم پودر تیره تر را بعد از خط عمودی روی این خط فرضی به طور افقی بزنید

و در نهایت پوست شما با استفاده از این مقاله بهتر و جذاب تر میشود

نوشته های اخیر

یک نظر بدهید

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

برای تماس کلیک کنید